Foto: Privātais arhīvs
Kā jau diemžēl daudzi paredzēja, bēdīgi slavenais bijušais baņķieris Guntars Kļaviņš – pēc Kaspara Rogas dokumentālās filmas saukts arī par misteru Kauliņu – vairs nav kopā ar stilisti Ditu Graudu. Šajās attiecībās 2021. gada izskaņā pasaulē nāca abu kopīgā meita.

Populārā stiliste Dita Grauda TV raidījumā "Māmiņu klubs" atklājusi, ka nu meitu audzina viena – Kauliņš vairs nav redzams pie horizonta. Abi ir šķīrušies un Dita savu Annu audzina viena pati, taču palīdz arī viņas vecāki.

"Es neko nenožēloju, jo Anna ir brīnums un es bērnus gribēju jau sen. Es uzskatu, ka tas, kas notika, pat ir labāk. Jo Annas tēti es vēl nebiju iepazinusi," par sakaru ar bēdīgu slavu guvušo piedzīvojumu meklētāju saka viņa.

Anna nav pirmais bērns, ko misters Kauliņš neaudzina – viņam ir arī pieaudzis dēls Matīss, kurš savu apsvērumu dēļ atteicās piedalīties Rogas veidotajā dokumentālajā filmā, pēc pirmizrādes arī publicējot skaudras pārdomas par tēvu portālā "Satori".

Latvijā par Guntaru Kļaviņu uzzināja pēc tam, kad viņš uzmirdzēja aizraujošā dokumentālajā filmā "Meklējot Mr. Kauliņu" – tās režisors bija "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga.

Filmas galvenais varonis ir finansists Kļaviņš – iesaukā Misters Kauliņš –, kurš Latvijā pazūd bez vēsts neilgi pēc tam, kad viņa bizness piedzīvo krahu. Kauliņa radinieki un draugi, tajā skaitā "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga, ir neziņā par to, kur viņš atrodas, tāpēc Roga apņemas uzzināt, kur Kauliņš palicis. Vairākus gadus vēlāk Roga Kauliņu atrod Rietumāfrikā, kur Guntars avantūristiski uzsācis meklēt dimantus... Filma tika augstu novērtēta gan Latvijas skatītāju vidū, gan arī ieguva "Lielo Kristapu" kā labākā debijas filma 2019. gadā.

2022. gada sākumā Grauda intervijā žurnālam "Ieva" atklāja, ka filmu bija redzējusi, taču satikšanos sauc par likteni. "Tā bija absolūti negaidīta tikšanās, un tas atkal pierāda – notiek, kam dzīvē jānotiek! Tajā dienā braucu pie draudzenes parunāties, pastaigāt gar jūru, un arī viņš nebija plānojis šādu tikšanos," toreiz teica stiliste.

Izrādās, Grauda izmanto populāro paņēmienu ar savu vēlmju vizualizēšanu, un viņas sarakstā augšgalā bija mazuļu bildītes. Tā pie Graudas atnākusi Anna – mistera Kauliņa meita.

Vaicāta, vai viņu nebiedē Guntara pagātne, par kuru talantīgi bija vēstīts filmā, Grauda toreiz teica: "Guntars ir interesants cilvēks, un man patīk, ja ir interesanti. Protams, var just, ka viņa uzkrātā dzīves pieredze reizēm viņā rada grūtsirdību [..] Mani nebiedē tas, kas viņa dzīvē ir bijis, man svarīgi, kā mums izdosies kopā veidot nākotni."

Kā tagad saka Grauda, Kauliņš pazudis jau drīz pēc meitas piedzimšanas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!