Latvijas hokeja izlase sestdien, 9.februārī, Polijas pilsētā Sanokā "Euro Ice Hockey Challenge" turnīra pēdējā spēlē ar 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Itāliju, uzvarot arī visā turnīrā.
Latvijas un Itālijas izlases spēles foto galerija

Latvija trīs reizes spēles gaitā bija zaudētājos, taču allaž spēja izlīdzināt rezultātu. Otrā perioda astotajā minūtē pēc Alekseja Širokova un Vladimira Mamonova piespēlēm Aleksandrs Jerofejevs panāca 1:1, otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē pēc Laura Dārziņa un Armanda Bērziņa piespēlēm Miķelis Rēdlihs realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:2, bet pēdējā perioda vidū pēc Jāna Sprukta un Mārtiņa Cipuļa piespēlēm Guntis Džeriņš līdzsvaroja spēles gaitu – 3:3.

Pēcspēles metienu sērijā izšķirošo izgājienu realizēja Mārtiņš Cipulis.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēļu kārtā Austrija ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pārspēja Itāliju, bet Latvija ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pieveica Poliju. Otrajā spēļu dienā Latvija ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) papildlaikā pieveica Austrijas valstsvienību, bet Itālija ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) uzvarēja Poliju.