Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā "Sion" komanda svētdien Šveices augstākās līgas ceturtās kārtas mačā cīnījās neizšķirti ar "Vaduz" futbolistiem.

Mačs Vaducā noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0).

Mača rezultātu 71. minūtē atklāja Moreno Kostanco, panākot 1:0 mājinieku labā. Taču jau pēc divām minūtēm vārtus guva "Sion" rindās spēlējošais portugālis Karlitoss.

Kā ierasts, Vaņins laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Sezonas četros mačos "Sion" izcīnījusi vienu uzvaru, vienreiz cietusi neveiksmi, bet divas reizes cīnījusies neizšķirti.

Šveices čempionātā stabila kopvērtējuma līdere ar maksimālajiem 12 punktiem četrās spēlēs ir čempione "Basel", bet "Sion" ar pieciem punktiem pagaidām atrodas ceturtajā pozīcijā.

Pagājušo Šveices čempionāta sezonu "Sion" noslēdza septītajā vietā, taču pamanījās uzvarēt kausa izcīņā, tādejādi iegūstot iespēju šajā sezonā spēlēt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.