Daba

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ПО ТЕМЕ
13 idejas aktīvai atpūtai Kurzemē: dabas takas, skatu torņi un interesanti objekti  (1)
03 мая 2017 06:58
Priekšā vairākas brīvdienas un jau tagad vērts izplānot, kurp doties izlocīt kājas, lai atkal un atkal ieraudzītu, cik Latvija ir skaista.
5 brīnišķīgas dabas takas, kur izbaudīt pavasara atnākšanu  (2)
18 марта 2017 09:28
Daba pavasarī mostas strauji, un arī cilvēkiem arvien biežāk gribas doties ārpus mājām un pilsētas – aktīvais tūrisms Latvijā kļūst arvien populārāks. Pēdējo gadu laikā tapis arī ļoti daudz brīnišķīgu dabas taku, kas to veicina. Ja arī jums kājas un rokas tā vien niez atstāt ikdienas steigu aiz muguras, piedāvājam doties pa piecām jaukām, mazāk zināmām dabas takām dažādās Latvijas malās un atklāt mūsu dabas bagātības – purvus un mežus.
Seši iespaidīgi un skaisti dabas brīnumi Eiropā  (1)
22 ноября 2016 11:12
Daba ir viskrāšņākais pasaules mākslas darbs. Vienu sajūsmina jūras varenums, citu – kalnu virsotnes, bet vēl citam vienkārši pietiek ar pastaigu un dabas smaržu apkārt. Pasaulē ir daudz pārsteidzošu dabas mākslas darbu, bet ne visi no tiem ir tāli un neaizsniedzami. Daudzi no tiem ir tepat – mūsu Eiropā. Tūroperators "Novatours" komunikācijas konsultante Ieva Sala stāsta par sešiem iespaidīgākajiem un skaistākajiem dabas brīnumiem Eiropā.