Sadales tīkls

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ПО ТЕМЕ
Iedzīvotāji neapmierināti ar jaunajiem elektrības rēķiniem; 'Sadales tīkls' skaidro izmaiņas  (450)
21 сентября 2016 06:04
No 1. augusta iedzīvotājiem jāmaksā ne tikai par patērēto elektroenerģiju, bet arī par tās piegādi. Kamēr vienai daļai iedzīvotāju tādējādi elektrības rēķins ir samazinājies, daudziem jo daudziem Latvijas iedzīvotājiem par pārsteigumu rēķins par patērēto elektrību nu audzis pat par pieciem eiro.
Сколько будем платить за электричество: что делать и как выбрать поставщика?  (91)
10 декабря 2014 08:25
С 1 января 2015 года все латвийские домохозяйства начнут покупать электроэнергию на свободном рынке, тарифы для потребителей перестанут быть регулируемыми, их величина будет зависеть только от конкуренции между поставщиками электроэнергии. Независимо от того, выберут ли потребители поставщика электричества или не предпримут никаких действий, с начала 2015 года они будут получать электроэнергию по новому тарифу, по условиям нового договора, а счета за электроэнергию тоже изменятся.
Cik nākamgad maksāsim par elektrību: kā rīkoties un ko izvēlēties  (159)
09 декабря 2014 06:44
Sākot ar nākamā gada 1.janvāri, visām Latvijas mājsaimniecībām elektroenerģiju nāksies pirkt brīvajā tirgū. Proti, neatkarīgi no tā, vai patērētājs līdz noteiktajam termiņam būs izvēlējies sev vispiemērotāko tirgotāju vai arī nedarīs pilnīgi neko, 2015.gadā spēkā stāsies jauni līgumi, tarifi un pavisam atšķirīgi būs arī rēķini par elektrību.