Foto: Instagram.com/bkvcheer/

Neatņemama basketbola sastāvdaļa ir karsējmeitenes, kuras spēļu pārtraukumos priecē skatītājus un uzmundrina spēlētājus ar jestriem dančiem. Par vienām no labākajām pašmāju karsējām tiek dēvētas basketbola kluba Ventspils lunkanās daiļaviņas.

Kādam varbūt šķiet, ka dejošana spēļu pārtraukumos ir pavisam vienkāršs darbiņš. Sak, kas tad tur - izskriet laukumā un patirināties. Patiesībā dāmām, kuras kļuvušas par karsējmeitenēm, nākas smagi nopūlēties treniņos un arī ārpus laukuma turpināt pildīt pienākumos.

Daiļās basketbola kluba Ventspils karsējmeitenes tīmekļa vietnē Instagram izveidojušas foto blogu, kurā visiem interesentiem iespējam gūt ieskatu, kā savu ikdienu pavada meitenes, kuras spēļu pārtraukumos priecē skatītājus.

Dāmas padalījušās ar unikāliem kadriem no treniņiem, dažādu pasākumu aizkulisēm, vidusskolas absolvēšanas svinībām, kopīgām ballītēm un citiem svarīgiem notikumiem. Kā liecina publicētie foto, dejotājas vieno ļoti cieša draudzība, un karsējmeitenes kopā pavada laiku arī ārpus spēles laukuma.

Karsējmeiteņu foto blogs izceļas ar sirsnību - meitenes vienmēr tiek apsveiktas jubilejās un vārda dienās. Tāpat publiski tiek paslavētas tās dejotājas, kuras guvušas atzinīgus sasniegumus kādā citā sfērā. Ar karsējmeiteņu blogu iespējams iepazīties šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!