Ar Rīgas Futbola skolas (RFS) uzvaru beidzies "Nike Premier Cup" Baltijas fināls Tallinā, kurā piedalījās pa divām labākajām Lietuvas, Latvijas un Igaunijas U-14 komandām.
Trenera Dmitrija Petrenko audzēkņi finālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pārspēja JFC "Skonto", kvalificējoties nākamā gada "Nike Premier Cup" Eiropas finālturnīram.

"Rīgas FS" nokļuva vienā apakšgrupā ar "Kauņas FS" un Tallinas "Kalev", bet "JFS Skonto" ar Tallinas "Flora" un "Kauņas FS". Rīdzinieki viegli pieveica savus sāncenšus, apakšgrupā nodrošinot pirmo vietu, bet skontieši spēlē pret "Flora" nokļuva pat zaudētāju lomā, tomēr spēja izvairīties no zaudējuma, nesarīkojot Latvijas pusfinālu.

RFS pusfinālā jau spēles pirmajā minūtē pret "Flora" guva vārtus, šokējot sāncenšus. Spēles turpinājumā rīdziniekiem bija jāpalielina rezultāta starpība līdz graujošai, taču nevienu no saviem daudzajiem vārtu momentiem nerealizēja. Spēle tā arī beidzās 1:0.

Arī "JFC Skonto" neatstāja pusfinālā nekādas cerības "Kauņas FS", pārspējot labi spēlējošos lietuviešus ar 2:0. Līdz ar to "Nike Premier Cup" Baltijas finālā tikai otro reizi vairāk nekā desmit gadu turnīra ilgajā vēsturē savā starpā tikās divas Latvijas komandas -- "RFS" un "JFC Skonto".

Skontieši spēli sāka vareni, izvirzoties vadībā ar 2:0. Atpūtā ejot, rīdzinieku stāvoklis vairs nebija tik bezcerīgs 1:2. Otrajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa, taču septiņas minūtes pirms mača beigām Aleksejs Tarasovs, sitot ar galvu, panāca neizšķirtu -2:2. Uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles 11 metru sitienu sērijā. Minūti pirms spēles beigām rīdzinieki nomainīja vārtsargu, Igora Serkova, kuru atzina par turnīra labāko vārtsargu, vietā stājās Konstantīns Starovojtovs. Viņš arī kļuva par mača galveno varoni, atvairot pirmos divus skontiešu izpildītos pēcspēles "vienpadsmitniekus".

Par turnīra labāko spēlētāju atzina rīdzinieku Alekseju Tarasovu. Latvijas jaunie futbolisti tikai ceturto reizi dosies uz "Nike Premier Cup" Eiropas finālturnīru, kura norises vieta un laiks pagaidām nav zināms. Līdz šim Eiropas finālturnīram no Latvijas bija kvalificējušās trenera Jāņa Deimaņa, Mihaila Koņeva un Vladimira Beškareva vadītās JFC "Skonto" komandas. Eiropā vislabāk ir veicies Jāņa Dreimaņa komandai, kas izcīnīja augsto piekto vietu.

"Nike Premier Cup" Baltijas fināla rezultāti:

A apakšgrupa: "Kalev" (Tallina, Igaunija) - "Kauņas FS" (Lietuva) 0:3, "Kauņas FS" - "Rīgas FS" 1:2, "Rīgas FS" - "Kalev" 5:1.B apskšgrupa: "Klaipēdas FS" (Lietuva) - "JFC Skonto" 1:2, "JFC Skonto" - "Flora" (Tallina, Igaunija) 2:2, "Flora" - "Kauņas FS" 0:0. Pusfināli: "Rīgas FS" - "Flora" 1:0, "JFC Skonto" - "Kauņas FS" 2:0. Spēle par 5. vietu: "Kalev" - "Klaipēdas FS" 0:5. Spēle par 3. vietu: "Flora" - "Kauņas FS" 0:0 (4:2 pēc 11 m). Fināls: "Rīgas FS" - "JFC Skonto" 2:2 (4:2 pēc 11 m).

RFS sastāvs: Artūrs Namiķis, Artūrs Aņisko, Sergejs Parfenovičs, Vitālijs Jagodinskis, Igors Serkovs, Kirils Griščenko, Jurijs Kamerilovs, Vladimirs Obodovs, Aleksejs Tarasovs, Dionisijs Markovs, Konstantīns Starovojtovs, Daniils Ulimbaševs, Gļebs Kluškins, Filips Petrenko, Aleksejs Gilničs, Rihards Meijers, treneris Dmitrijs Petrenko.