DNB

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ПО ТЕМЕ
Latvija var! Luksusa materiāli un īstais svārku garums – 'Coo Culte' grib būt nākamā 'Zara'  (18)
20 марта 2017 06:02
Volāni, viegli krītoši audumi, lentes un koķeti silueti raksturo Latvijā radītā zīmola "Coo Culte'' tērpus, kurus ārzemju dizaineru šuvumu vietā nereti svinīgos pasākumos izvēlas pašmāju slavenības un savā īpašajā dienā mugurā velk līgavas. "Coo Culte" apģērbi iekarojuši klientu uzticību ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs, Baltkrievijā un Krievijā.
Latvija var! Ar pareizu pienākumu sadali brāļi uzbūvē miljonus vērtu biznesu  (16)
12 июня 2017 06:02
Brāļu Lasmaņu dibinātā un vadītā poligrāfija "Zemgus" ik gadu stabili kāpinājusi izaugsmi un no nelielas poligrāfijas, kas ar barterdarījumiem norēķinās par telpu īri, izaugusi līdz vairāk nekā 2000 kvadrātmetru lielai ražotnei, kurā nodarbināti 47 cilvēki. Kā skaidro uzņēmuma valdes loceklis Ervīns Lasmanis, viens no panākumu stūrakmeņiem ir pārdomātie attīstības lēmumi – viss darīts pakāpeniski, soli pa solim.
Latvija var! Latvijā ražo vīnu, kas raisa interesi pat itāļiem  (18)
06 марта 2017 06:02
Vīna darīšanas nozare Latvijā ir attīstības sākumposmā un vietējiem vīndariem nākas mācīties darot – tieši tā "Abavas vīna darītavas" meistariem izdevies radīt unikālus vīnus un sidrus, ko iecienījuši kā Latvijas, tā ārvalstu patērētāji.
Ссылки