Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Jau ziņots, ka pirmdien "Celtics" NBA izslēgšanas spēļu Austrumu konferences ceturtdaļfinālā viesos ar 102:88 pārspēja Maiami "Heat" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-1.

Pirmā puslaika pēdējās minūtēs Porziņģis uzbrukuma epizodē pagrieza kāju, bet turpināja maču. Nākamajā uzbrukumā latvietis prasīja nomaiņu un klibodams pameta laukumu.

"Celtics" pavēstīja, ka Porziņģis ikra muskuļa sastiepuma dēļ izlaidīs ceturtdaļfināla piekto maču, kamēr ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis norādīja, ka šāda trauma liks latvietim izlaist vairākas spēles.

Sērijas turpinājumā 1.maijā spēlē notiks Bostonā, bet, ja sērijā būs nepieciešamas vairāk par piecām cīņām, tās notiks 3.maijā viesos un 5.maijā "Celtics" laukumā.

Pārvarot pirmo kārtu, otrajā pretī stāsies Klīvlendas "Cavaliers" vai Orlando "Magic".

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Denveras "Nuggets" ar 4-1 uzvarēja Maiami "Heat" un pirmo reizi vēsturē izcīnīja NBA čempiontitulu.