Foto: Publicitātes attēli
Par sporta karali dēvētais futbols miljoniem cilvēku visā pasaulē ir gluži kā otrā reliģija. Kaismīgi futbola fani savus jaundzimušos bērnus nosauc elku vārdos, pasē raksta iecienīto futbola klubu nosaukums, ķermeni rotā ar neskaitāmiem futbola tematikas tetovējumiem.

Pilnīgi dabiski, ka šādu ažiotāžu ir grēks neizmantot un uzņēmīgi biznesmeņi nepaliek malā, ar apskaužamu neatlaidību radot un piedāvājot aizvien jaunas preces un pakalpojumus, kas saistīti ar futbolu. Iedomāsimies, kā varētu izskatīties īsta futbola fana sapņu dzīve, ekipējoties ar visu, kas atgādina par šo tik mīļo sporta veidu?


Auto kā futbola bumba

Īstam futbola fanam nepieciešama īsta futbola mašīna. Piemēram, šāds auto, kas izskatās kā milzu futbola bumba, un kas tika izgatavots par godu 2006. gada FIFA pasaules kausa izcīņai. Klātienē dīvaino auto, kas ir roku darbs, var aplūkot Sudha auto muzejā Indijā.


Māja kā futbola bumba

Ir labi, ja ir auto, tomēr daudz svarīgākas ir mājas, jo starp futbola mačiem kaut kur arī ir jādzīvo. Domājot par kaismīgiem futbola faniem, japāņu konstruktori "Kimidori Kenchiku" radījuši īstu futbola māju "Barrier", kas vizuāli atgādina milzu bumbu.

Nosaukums "Barrier" projektam dots ar nolūku - autori apgalvo, ka mājiņa var izturēt teroristu uzbrukumu un vairākas dabas kataklizmas vienlaicīgi. Namiņā ir neliela virtuve, guļvieta, telpa ar karaoke (kā zināms, japāņi ir kā traki uz karaoke!), televizots un dažādas citas ekstras.


Gulta futbola fanam

Kad mājoklis sagādāts, jāpadomā par tā iekārtojumu. Un viena no svarīgākajām mēbelēm, protams, ir gulta! Mēbeļu ražotāji visā pasaulē ir radījuši neskaitāmas gultas tiem, kas mīl futbolu - gan apaļas kā bumba, gan klasiskas formas, bet ar bumbām kā dekorācijām. Ja arī neizdodas atrast sev tīkamu gultu, tad gultas veļu gan var piemeklēt ikviens.


Vajadzēs arī krēslu

Foto: Publicitātes foto

Īstam futbola fanam noteikti patiks un noderēs šāds komplekts - atpūtas krēsls un pufs, kur var izmantot gan kā nelielu galdiņu, gan kā kāju soliņu.


Vannas paklājiņš un čības

Foto: Publicitātes foto

Dizainera Volkera Albusa radītais paklājiņš futbola laukuma formā iederēsies praktiski jebkurā formā. Bet čībiņas, kas izgatavotas no materiāla, kas ļoti atgādina ādas bumbu, ir obligātais aksesuārs īsta futbola fana otrajai pusei!


Maltīte futbola noskaņā

Foto: Publicitātes foto

Kas meklē, tas atrod! Kaut gan - traukus ar futbola bumbām nav tālu jāmeklē - atrast iespējams jebkurai gaumei un vajadzībai piemērotus šķīvjus, krūzes, bļodas un citas virtuves lietas.


Grils, blenderis un alus dzesētājs

"Ebay" atradām grilu, kura dizains atgādina futbola bumbu. Profesionālai, regulārai cepšanai šī ierīce nebūs piemērota, bet, ja rīkojat tematisku ballīti, tad lieti noderēs!

Un kā būtu ar kokteiļiem, kas sajaukti šādā blenderī?

Foto: Publicitātes foto

Nu, labi, varbūt arī nē, jo kurš futbola fans izvēlēsies saldējuma kokteili? Īstie fani dzer tikai īsto alu, un visiem taču zināms, ka īstais alus ir auksts. Atvēsināšanai noderēs alus dzesētājs "Soccer Chiller".

Foto: Publicitātes foto


Kad daba sauc...

Foto: Publicitātes foto

Puišiem noteikti patiktu dabiskās vajadzības nokārtot spēļu manierē - pisuāra ieliktnis "Pee Goal" ļaus ne tikai nenošļakstīt sienu un grīdu (kaut gan - visādi var gadīties), bet arī sajusties kā īstam futbola uzbrucējam, kurš raida pretinieka vārtos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!