Instagram

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ПО ТЕМЕ
'Briesmīgi' skaistas: 10 zvaigznes, kas kļuvušas populāras neparastās ārienes dēļ
01 августа 2016 22:08
Ne tikai skaistie un izskatīgie var kļūt par veiksminiekiem, kas spēj iekarot pasaules slavas virsotnes. Bieži vien tieši atšķirīgie – ar dažādām vizuālām īpatnībām un pat defektiem – ir daudz pieprasītāki šovbiznesa pārstāvji. Šāda tendence – izvēlēties neparastus modeļus – piemīt slaveniem dizaineriem, kas vēlas, lai viņu zīmolu pārstāv "seja", kas atšķiras un kuru visi atceras.
Vladivostokā avārijā bojāgājusi 'Instagram' soctīklā populāra motocikliste  (93)
01 августа 2017 18:03
Pirmdien, 31. jūlijā, Krievijas pilsētā Vladivostokā ceļu satiksmes negadījumā bojāgājusi motocikliste Olga, kura ir ļoti populāra sociālajā tīmeklī " Instagram ", regulāri publicējot fotogrāfijas ar savu "BMW S1000 RR" superbaiku un savu ķermeni.
Ikdienā bieži lietotas aplikācijas un tehnoloģijas, kas neeksistēja pirms desmit gadiem  (36)
19 июля 2017 00:04
Informāciju tehnoloģiju vide nemitīgi attīstās un nereti ierīces vai aplikācijas, kas bija jaunas pirms gada, tagad šķiet novecojušas un tiek ātri vien aizmirstas. Savukārt tie IT jauninājumi, kas izrādījušies ērti un noderīgi, kļuvuši par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Pirms desmit gadiem pasaule bija citādāka – nebija iespējams sazināties interneta aplikācijā "Whatsapp" vai aplūkot jaunākās bildes lietotnē " Instagram ", jo tādu vienkārši vēl nebija.